Panie dziękuję Ci że stworzyłeś świat piękny i bardzo różny (...)
pozwól o Panie
żebym rozumiał innych ludzi inne języki inne cierpienia
a nade wszystko żebym był pokorny (...)

ZBIGNIEW HERBERT   
MODLITWA PANA COGITO   
foto_1foto_2foto_3
 

V Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Szanowni Państwo,

V Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku oraz towarzyszący targom Festiwal Literacki "Na pograniczu kultur" odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia 2016 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Sztuki.

Wkrótce - więcej szczegółów. 

IV Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku i festiwal literacki "Spotkania z książką. Na pograniczu kultur" - FOTOGALERIA

     
       

Czytaj więcej...

Media o IV Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku i festiwalu literackim "Spotkania z książką. Na pograniczu kultur"

Trójka - Polskie Radio (kliknij), Onet.pl (kliknij), Rynek Książki (kliknij), Gazeta Wyborcza (kliknij), Kurier Poranny (kliknij), Gazeta Współczesna (kliknij), Polskie Radio Białystok (kliknij), Radio Akadera (kliknij), Xiegarnia.pl (kliknij), Wrota Podlasia (kliknij), ksiazka.net.pl (kliknij), Bialorus.pl (kliknij), niebywalesuwalki.pl (kliknij)           

Bajkowy Skarbczyk, czyli artyści czytają dzieciom bajki na targach książki

Podczas najbliższej edycji Targów Książki w Białymstoku Fundacja Edu Pro Arte przygotowała twórcze spotkania z książką i muzyką, dedykowane dzieciom i dorosłym. Zapraszamy do „Bajowego Skarbczyka" – przestrzeni, wypełnionej fascynującą lekturą, żywą, energiczną muzyką oraz pozytywną atmosferą. Podczas spotkań aktorzy zaprezentują opowieści znane i lubiane. Wraz z bohaterami uciekniemy przed złą wiedźmą, wspólnie zrealizujemy niełatwy plan Kota w butach oraz będziemy świadkami miłości Pięknej dziewczyny i bestii. Artyści poprowadzą spotkania w sposób interaktywny, przy muzycznym akompaniamencie na żywo. Dla uczestników przygotowaliśmy również bajkowe quizy wraz z nagrodami.
Do zobaczenia w Bajkowym Skarbczyku!
Bajki czytają artyści Opery i Filharmonii Podlaskiej: Monika Ziółkowska i Rafał Supiński
Opracowanie muzyczne i akompaniament: Andrzej Makal
Data wydarzenia: 25 i 26 kwietnia 2015 r.
Godz.: 11.00-12.00
Miejsce: Kawiarnia Forma (Opera i Filharmonia Podlaska, Odeska 1)
WSTĘP BEZPŁATNY

Lista zakwalifikowanych do udziału w bezpłatnych warsztatach pisania reportażu oraz warsztatach tworzenia wywiadu prasowego w ramach festiwalu "Spotkania z książką. Na pograniczu kultur"

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy kwalifikacje na bezpłatne warsztaty pisania reportażu i tworzenia wywiadu prasowego, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2015 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz Białostockim Teatrze Lalek w ramach festiwalu literackiego "Spotkania z książką. Na pograniczu kultur" towarzyszącego IV Międzynarodowym Targom Książki w Białymstoku. Warsztaty odbywają się przez trzy dni (piątek, sobota, niedziela), a dokładne godziny ropoczęcia warsztatów można znaleźć w harmonogramie imprez: (kliknij).

Poniżej publikujemy listę zakwalifikowanych osób.

Czytaj więcej...

Projekt i wykonanie magicGate.pl