foto_1foto_2foto_3

VII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, 20-22 kwietnia 2018 r. - INFORMATOR DLA WYSTAWCÓW

0001 1

Zapraszamy Państwa na VII Międzynarodowe Targi Książki do Białegostoku, które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku. Liczymy, że kolejny raz będziecie mieli Państwo satysfakcję z uczestnictwa i promocji swoich wydawnictw podczas naszych targów oraz festiwalu literackiego. Na pewno pojawi się „Duch Puszczy” i mnóstwo oczekujących na targi czytelników. Pozdrawiamy i liczymy na Państwa obecność na VII Targach Książki w Białymstoku!

Andrzej Kalinowski, Prezes Fundacji Sąsiedzi
Beata Szymaniuk, Wiceprezes Fundacji Sąsiedzi

Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego 2018 r, a poniżej znajdą Państwo wszelkie potrzebne informacje i dokumenty:

DOKUMENTY DLA WYSTAWCÓW:

Cennik:

CENNIK 1

Deklaracja uczestnictwa (pobierz) Regulamin (pobierz) Umowa (pobierz) Zamówienie napisu na fryzie (pobierz)

PREZENTACJA STOISKA I PLANY STOISK

parter 2018  TARGI 2018 PREZENTACJA STOISKA  piętro 2018