Piotr Sawicki, Bogusław Skok, Anna Worowska, Białystok. Nasze miasto

Dawniej mówiło się, że Białysotk jest miastem kontrastów. To one stanowiły, że przybysze ze zdumieniem oglądali drewniane niewielkie domki przytłoczone "nowoczesnymi blokami".

Dzisiaj Białystok możemy nazwać miastem harmonii. Spotykamy w nim ciekawe świadectwa historii, dużo zieleni i to co najważniejsze - nowoczesność. To ona świadczy o rozwoju miasta. pokauje jak będzie ono wyglądało w przyszłości.

Harmonia ta została zankomicie odanna w tej publikacji.

DO KUPIENIA (kliknij)

PIOTR SAWICKI

Znakomity białostocki fotografik, przez wiele lat fotoreporter „Kontrastów". Jego zdjęcia można oglądać w wielu książkach i albumach (m.in. albumy „Białystok moje miasto", „Białystok na progu XXI wieku", „Podlasie. Między niebem a ziemią").

ANNA WOROWSKA

Białostoczanka, biolog. Jest członkiem rzeczywistym Związku Polskich Artystów Fotografików i Fotoklubu RP. Fotografuje przyrodę, krajobraz, zabytkową architekturę. Autorka wielu wystaw, nagrodzona i wyróżniona w licznych konkursach fotograficznych.