Fundacja Sąsiedzi na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie i Targach Książki w Katowicach | Fundacja Sąsiedzi

lis 18, 2023 | Z życia Fundacji

Przełom października i listopada był dla nas bardzo intensywnym czasem, w którym promowaliśmy wschodnią literaturę na imprezach wydawniczych zaliczanych do najważniejszych w kraju – na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie i Targach Książki w Katowicach. Po raz kolejny, dzięki wsparciu Polskiej Izby Książki, wraz z innymi, niskonakładowymi wydawnictwami z całej Polski, tworzyliśmy stoisko Komitywy Niszowych Wydawców.

Jeszcze długo będziemy wspominać wspaniałą atmosferę i znakomitą organizację obu imprez. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Wasze uśmiechy i ciepłe słowa są dla nas największą motywacją do dalszej pracy.