Harmonogram Festiwalu Literackiego „Na pograniczu kultur” 2024 | Fundacja Sąsiedzi

Harmonogram Festiwalu Literackiego „Na pograniczu kultur” 2024

kwi 3, 2024 | Uncategorized

Oto wyczekiwany przez Państwa harmonogram spotkań autorskich w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Literackiego „Na pograniczu kultur”! 24 wyjątkowe spotkania z pisarzami z całej Polski, 24 różne światy do odkrycia! Jesteśmy przekonani, że każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie.

Festiwal Literacki „Na pograniczu kultur” to impreza od lat towarzysząca Targom Książki w Białymstoku. W ramach festiwalu organizowane są spotkania autorskie z największymi gwiazdami polskiej literatury. Spotkania z pisarzami i pisarkami prowadzone są przez podlaskich mistrzów słowa: dziennikarzy, literaturoznawców, artystów i krytyków. Na koniec każdego ze spotkań autorzy chętnie odpowiadają na pytania publiczności i rozdają autografy. To niepowtarzalna okazja do zamiany kilku słów z ulubionymi artystami. 😊 Wstęp na spotkania autorskie w ramach Festiwalu Literackiego „Na pograniczu kultur” jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Pierwszy dzień festiwalu poświęcony jest dzieciom i młodzieży. Grupy uczniów wraz z nauczycielami biorą udział w spotkaniach ze znanymi autorami literatury dziecięcej i prowadzonych przez nich warsztatach. Wstęp na piątkowe spotkania z autorami dziecięcymi jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji (formularz do rezerwacji miejsc zostanie opublikowany w naszych mediach społecznościowych). ❗️

Festiwal Literacki „Na pograniczu kultur” jest objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku. Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.

Harmonogram Festiwalu Literackiego Na pograniczu kultur 2024