ILE KSIĄŻEK, TYLE ŚWIATÓW – Fundacja Sąsiedzi na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie | Fundacja Sąsiedzi

maj 29, 2023 | Z życia Fundacji

W dniach 25-28 maja 2023r. kolejny raz mieliśmy okazję promować działalność naszej fundacji na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie. Dzięki wsparciu Polskiej Izby Książki, wraz z innymi, niskonakładowymi wydawnictwami z całej Polski stworzyliśmy stoisko Komitywy Niszowych Wydawców, na którym uczestnicy WTK mogli zaopatrzyć się w literaturę faktu, albumy, poradniki, literaturę naukową, fantastykę oraz książki dla dzieci i młodzieży. Targowy weekend był dla nas okazją do wymiany cennych doświadczeń z innymi wydawcami, rozmowy o kondycji rynku księgarskiego oraz promowania naszej wschodniej kultury. W sobotę swoją obecnością zaszczycił nas pan Marian Turski! Było to bardzo wzruszające i warte zapamiętania spotkanie.

Dziękujemy Polskiej Izbie Książki za możliwość współtworzenia stoiska Komitywy. Bo stawiamy na biblioróżnorodność!